Для замовлення та оплати квитків скористайтесь одним із способів.

  • Напишіть повідомлення (Viber, Telegram) за номером 097-044-03-09 або на адресу nr1989@ukr.net, вкажіть бажану дату, кількість квитків та контактний телефон. Ми зв’яжемось з Вами та оформимо заказ. Розрахунок відбувається шляхом поповнення платіжної карти КБ «Приватбанк». Квитки будуть чекати Вас при вході до зали для глядачів. Замовляйте заздалегідь. Діє знижка 20% від ціни. При колективних замовленнях діє додаткова знижка.
  • Самостійно оберіть зручні для Вас місця. У будь-який зручний для Вас час придбайте квитки через сервіс за посиланням https://internet-bilet.ua/uk/noviy-teatr. Отримуйте квиток миттєво. Розрахунок відбувається платіжною карткою або готівкою в точках продажу. Перелік точок продажу за посиланням https://internet-bilet.ua/address.
  • Придбайте квитки безпосередньо перед початком вистави поблизу входу до зали для глядачів (основна сцена). Розрахунок готівкою з адміністратором.
  • Придбайте квитки у уповноважених організаторів «Нового театру»™. Розрахунок готівкою з уповноваженими.
  • СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (Юридичним та фізичним особам). Напишіть повідомлення (Viber, Telegram) за номером 097-044-03-09 або на адресу nr1989@ukr.net. Вкажіть бажану дату, кількість квитків та контактний телефон. Ми зв’яжемось з Вами та оформимо заказ. Розрахунок відбувається шляхом перерахунку коштів на поточний рахунок юридичної особи в банку (без ПДВ). Замовляйте заздалегідь. При колективних замовленнях діє знижка.

Увага! У разі, якщо Ви придбали квиток, але не змогли відвідати нашу виставу, Ви не втратите свої кошти. Ви маєте право за придбаним квитком безкоштовно відвідати будь-яку виставу «Нового театру»™ впродовж 12 календарних місяців (вказане місце за Вами не зберігається).
Увага! Повернення готівкових коштів за квитки відбувається лише за умови обов’язкового подання заяви через електронну адресу nr1989@ukr.net та можливе не пізніше ніж за 3 доби до початку вистави.